Úvod k rubrice + Den 1, 2

8. ledna 2016 v 19:52 | Starvoice |  Osobní "zpověď"
Taky máte někdy pocit, že to co se děje kolem vás není normální? Zkuste si někdy vše sledovat. Vycházky, sny, každodenní život, internet, stíny... Vidíte to, co já? Šok pro mě byl, když mi zmizel sešit se zápisky. Ale nikdo z rodiny ho prý neviděl. Pro jistotu to budu psát sem. Takže to bude deníková forma. Při pohledu od teď vám už nedám data, ale dělo se to rovnoměrně v posledních dvou měsících. Tohle není místo na vtípky a fikci.

Den 1
Ne, nebudu začínat divnou událostí. První den jsem vlastně nedělala nic nenormálního. Ani se nic nedělo. Prostě jsem si projížděla videa na YouTube a koukala na všechny creepypasta videa, co jsem našla. Názvy? Tak všechno možné, ale ten večer jsem si aspoň třikrát pustila Madness of SexualOffenderMan.
https://m.youtube.com/watch?v=Kw3CxpmHj9U

Den 2
A tady to začalo.
Ráno jsem vyšla z domu jako vždycky jindy. Šla jsem na autobus. Mám divný pocit, že mě někdo sleduje. Blbost! Jsem z creepypasty paranoidní, měla bych si dát pauzu. Haha, no to určitě. Už sedím v autobuse a nic se neděje.
-------
Proč pořád cítím, že na mě někdo civí? Taková pitomost... I kdyby někdo měl ten čas, je blbost, aby šel za mnou. Otevřu dveře a půjdu hrát na klavír (ano, chodím hrát mimo dům)
-------
Sakra, co to BYLO?! Za těma dvěma určitě někdo byl! Ne, klid, blbnu. Ty dveře maj normálně jinej stín, tenhle vypadal divně. No, hlavu to nemělo, jen pár čehosi, jako zkroucený větve. Zmizelo to za chvilku. Snad už bude klid.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maki Maki | 8. ledna 2016 v 20:47 | Reagovat

Taky jsem paranoidní... Xd

2 starvoice starvoice | 8. ledna 2016 v 22:05 | Reagovat

[1]: Kdo by nebyl? I když první vlna se u mě dostavila po BENovi a přestala krátce na to. Tohle se táhne dlouho. A nejen tohle...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama