Stručný úvod

7. ledna 2016 v 17:58 | Starvoice |  Info k blogu
Zdravím všechny creepypastery!
Nebudu tenhle "článek" nijak protahovat, ani zdržovat, ale chci jen poděkovat pár lidičkům, co mě k tomuhle ukecali :D Mluvím tu teď hlavně o STIAK, která do mě hučela skoro deset minut a pomohla mi s názvem.
Teď rychle k tomu, co tu plánuju dávat.
Rubrika Info k blogu: Nic zajímavého, jen občas možná nějaký dotaz, co by se vám tu líbilo a tak. Osobním životem vás tu spamovat nehodlám.
Creepypasta recenze: Ano, už před nějakou dobou mi jeden spolužák (zřejmě v sebeobraně) řekl, že když jsem v creepypastě tak zažraná, ať si začnu ppsát recenze. Upozorňuju vás rovnou, že moje názory jsou často jiný, než má většina lidí. Takže se omlouvám, pokud se vám nebudou recenze líbit.
Creepypasta překlady: Ano, budu se snažit i sem tam něco přeložit. Hlavně se budu snažit o méně známé creepypasty, které nenajdete všude (začínám s Jasonem).
Nějaká ta moje nuda (NtMN) - creepypasta: Jelikož jsem zklidila moc povzbuzující chválu, budu psát dál i vlastní creepypastu. Takže pozor, když se nudím, píšu! Čekají vás ale i jiné věci, než jen série oc, protože na to doopravdy nemám. Teď jsem třeba rozepsala creepypastu na motiv mojí kamarádky...
Nějaká ta moje nuda - Dares, challanges: Pokud mi chcete dát challenge, pište někam sem. Taky sem budou patřit DARES od STIAK, první tu bude co nevidět.
NtMN - Hudba léčí?: Všimli jste si někdy, jaký má spousta písniček creepy text? A napadl vás na ně nějaký příběh? Mě ano, tak je budu psát sem i s překladem těch písniček.
NtMN - Slendermansion: Po webu se šíří spousta fanfikcí na téma Slendermansion, tak proč se nepřidat? Poznáte líp, jak vidím creepy já osobně a možná případně i vy navzájem.
NtMN - Osobní "zpověď": Jen tak pro jistotu, tohle bude spíš pro mě. Bude mi to sloužit jako pojistka, kdyby se něco stalo. Děje se tu totiž až přespříliš divných věcí najednou... no, sami uvidíte

Tak, to bude asi zatím vše. Je toho dost, co? Budu se moc moc snažit denně přidat aspoň jeden článek. Omluvte mě ale, když na to nebudu mít...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 STIAK STIAK | E-mail | Web | 7. ledna 2016 v 19:46 | Reagovat

STARVOICEEEEEEEEE *W* (*vůbec tenhle blog nesledovala a nečekala, kdy něco vydáš, a pak se vůůbec nezakoukala do knížky a vůůbec neprošvihla okamžité okomentování článku, vůbeec* :D)

Jsem hrozně ráda, že máš blog, a na všechno se budu neskutečně těšit :3

(Dej mi čas do... No do jedenácti určitě, než se zvedne moje prd*l od čtenářáku a nezapíše tě do menu... Ono mě to na mobilu přijde tak pracný q-q :D)

Je hrozně dobře, že hodláš překládat něco nepřeloženýho, nebo co nikdo nepřekládá (Jo, Jasona jsem vyškrtla, když jsem zjistila, že ho překládáš C: Protožé bys to vydala ty (čekala jsem, že tě ke zveřejnění nebo dokonce k blogu donutím, protože to dělám často... :D), a pak já, tak by to bylo ode mě hnusné a pro vyvýšení tvého blogu nevýhoda... :D (Já měla stejně první dva řádky, so... :'D), protože... Už přeložený CPs si někde jinde přečte docela málo lidí mnoo... :D

Budu tě stalkovat, to se neboj ^^

(Ten koment zní divně a neukončeně, i know, ale zapoměla jsem, co jsem chtěla napsat jako další... Maybe si někdy vzpomenu, no, neva :D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama